| k1nwow a întrebat:

Am o problema cu Pc-ul! Deci mi-am instalat Euro Truck Simulator, Intru in el ma scoate afara! Mi-am instalat si F1Romania2009, Intru in el m-a scos iarasi afara?!
O zi buna!

5 răspunsuri:
| asko a răspuns:

Se inchide jocul sau ce inseamna ma scoate afara?
iti da o eroare, scrie ceva? sau nici nu porneste jocul, iti cere cd original?
da niste detalii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Să înțeleg că ai jocurile originale, nu? La fel și Windows-ul și restul programelor/driverelor. Dacă da, atunci nu ar trebui să ai problema asta.
Dacă nu, atunci asta e.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Seteaza jocul pe high priority din task manager.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Seteaza jocul pe high priority din task manager.

| k1nwow explică:

Intru in joc stau 1 minut in el. si se inchide! imi da o eroare nu stiu de ce sad