| MKV a întrebat:

am o problema de putin timp.
Joc de aproximativ o saptamana metin2 apollo. dar dupa 2 min de jucat se blocheaza pc.ingheata imaginea si singura optiune este restart.
Problema este ca doar la acest metin, la celelalte merge perfect!
Ma puteti ajuta?

3 răspunsuri:
| CAMIOANIEEE a răspuns:

MKV te pot eu ajuta dar am mai multe variante
ex:ori nu-ti suporta pc(in acest caz este varza scuze)ori clentul are ceva si eu joc apollo metin2 dar la mine ma tot scoate din 10 in 10 min dar nu-mi face asa
app ce nume aveai pe apollo eu PrimeViper

| MKV explică (pentru CAMIOANIEEE):

Dintre toate metinele pe care le-am jucat eu apollo nu este cel mai dezvoltat, joc ff multe jocuri insa doar la acesta se blocheaza, si incarcarea este rapida 10 sec si nu prea am lag... poate la albastri ca sunt multi acolo dar in rest merge perfect pana in minutul 5 cand ingheata imaginea si sunt obligat sa dau rrstraight face

| CAMIOANIEEE a răspuns (pentru MKV):

Uite un sfat descarca un nou clent si daca face la fel pc tau e varza(fara suparare)