| danutrobos2 a întrebat:

am o problema eu joc lol si in timpul meciului sa zicem vreau sa pun muzica apas pe toate butoanele si nu ma lasa sa il bag in bara dc? am apasat si ctrl+alt+delete si degeaba nu il scoate dau funda

Răspuns Câştigător
| JuNNNkie26 a răspuns:

Incearca CTRL+ESC, la mine merge la orice joc, nu stiu daca si la LOL, dar incearca... ti-l baga in bara, nu-l scoate sau ceva, sa nu te sperii laughing

2 răspunsuri:
| danutrobos2 explică:

Am lvl 30 sunt gold2 dar nu joc decat cu echipa si de aia intrebam cum ies ca unii mai uita sa bage skypu intelegi nu?

| Trandafir_Laurentiu_Marian_1994 a răspuns:

Sa imi zici si mie cum te cheama pe lol si ce lv ai?