| Razvy2922 a întrebat:

Sall TPU, am o problema la jocul ' Farming simulator 2013", care stie ce sa fac ca sa ma pot juca in multiplayer fara sa platesc nimica?

5 răspunsuri:
| Adrian25 a răspuns:

Man trebuie sa cumperi jocul de la magazine ca sa poti juca sau sa ai CD original cu jocu asa ie si la fs 2011 trebuie sa le cumperi ca sa poti juca online Funda?

| Pistruiatul007 a răspuns:

Nu e adevarat! Poti sa joci mp dar trebuie sa cauti multi cd-key-ul! Eu l-am gasit pe net si nu a mai trebuit cumparat! Funda?

| Edyss10X a răspuns (pentru Pistruiatul007):

Te rog foarte frumos mi l-ai putea da si mie? Uite id-ul meu de mess: edy_badd_boy.

| danielcherestesbosu a răspuns (pentru Pistruiatul007):

Salut Pistruiatul007 imi poti spune si mie multi cd-key-ul

| Capatina_Florin_2000 a răspuns:

Salut pistruiatul007 daca vrei te rog mult de tot sa-mi dai si mie cd-key-ul pe mail capatanac920@gmail.com