| Razvy2922 a întrebat:

Sall TPU, am o problema la jocul ' Farming simulator 2013", care stie ce sa fac ca sa ma pot juca in multiplayer fara sa platesc nimica?

Răspuns Câştigător
| Adrian25 a răspuns:

Nu merge sa joci jocul fara CD original trebuie sa dai 39 ron pentru el sau poti sa intri pe farming simulator official website

| Razvy2922 explică (pentru Adrian25):

Si daca intru pe website -ul lor official ce trebuie sa fac?

3 răspunsuri:
| Adrian25 a răspuns:

Pai intri pe website lor official si iti arata acolo cat costa jocul...

| Adrian25 a răspuns:

Mah daca stii ce cum fac la intrebarea care am pus-o eu te invat cum sa bagi bani in farming simulator sau iti dau funda http://www.tpu.ro/......-sa-umpli/