| ToT3U a întrebat:

am o problema la metin2 ma bat sura ca trebuie sa imi pice pe itm sa fiu anti sura va rog ajutati-ma

1 răspuns:
| RoberTBaaH a răspuns:

Pai, ca sa nu te mai bata nimeni, fa-ti seturi. Daca vrei sa dea 1k sura in tine si tu tot 1k-2k in ei, pui la sfarsit ( 6/7 ) in functie de ce rasa esti : Aparare sura, INT / STR / DEX. Daca vrei sa-ti dea 1k si tu 10k. Aparare sura atac sura la 6/7 si pe toate 1-5 pv si sabie sau semi`om si sabie. si pe coif sa ai foc neaparat daca sura-ul este BM ( Black Magic/Magie neagra )