| Kwik66 a întrebat:

Am o problema, mi-am luat PES 16 si sus si jos imi apar 2 benzi negre,am incercat toate rezolutiile insa aceeasi poveste, sper sa ma ajutati!

Răspuns Câştigător
| Gonrax a răspuns:

1440x900 e o rezolutie 16:10.
Jocurile PES suporta 16:9 (ca am patit la fel la PES 15, si am rezolutie 1680x1050).
Mai poti citi pe acest forum:
http://www.evo-web.co.uk/forums/showthread.php?t=74224

10 răspunsuri:
| Anonimuserr a răspuns:

Ce PES 2016 este pentru PC, Play Station Xbox?

| Kwik66 explică (pentru Anonimuserr):

PC

| Anonimuserr a răspuns (pentru Kwik66):

Intră în setări
Alege 1920x1080 și Full Screne și OK.

| Kwik66 explică (pentru Anonimuserr):

am mentionat in intrebare ca am dat la toate rezolutiile...

| Anonimuserr a răspuns (pentru Kwik66):

Ai ales la Full Screen? Vezi ca sunt 2 optiuni mai jos in settings.exe
DE asemena spune-mi ce rezolutie ai tu la PC

| Kwik66 explică (pentru Anonimuserr):

Da am ales, tu faci asa doar ca sa acumulezi raspunsuri ca nu inteleg...

| Anonimuserr a răspuns (pentru Kwik66):

Ce rezoluție ai la PC? la monitor adică? Tu vrei ajutor sau nu? Dacă da atunci ascultă. Dă și tu mai multe detalii. DAcă ceri ajutor tu sau X aveți bunul simț să vi să răspundă.

| Kwik66 explică (pentru Anonimuserr):

Pai vad ca tot o lungesti aici... 1440X900

| Anonimuserr a răspuns (pentru Kwik66):

Vezi daca te ajuta asta http://www.pes-patch.com/forum/thread-8654.html
DAca voiam sa fac raspunsuri postam in orice categorie la misto pentru a acumula raspunsuri.
Sa-ti fac o confidenta. Si eu am PES 2016 instalat in PC pentru ca imi place fotbalul foarte mult adica sunt un mare fan al fotbalului.

| Kwik66 explică (pentru Anonimuserr):

Tot asa sad iti multumesc oricum