| TheCraftingHero a întrebat:

Am o problema.Nu pot sa joc niciun FIFA.Am incercat cu : FIFA 13, FIFA 14 si FIFA 16 Demo si 15 Demo si cumparat.Nimic.Imi apare procesul in task manager si atat.PC SPECS:
4GB RAM DDR3
NVIDIA GeForce GT 610 2GB
Win 10 64-BIt
Processor Intel Core 2Duo E8400 @3. 00GHz 3.00GHz

2 răspunsuri:
| petrica1111 a răspuns:

Ai incercat sa reinstalezi windows-ul?

| TheCraftingHero explică (pentru petrica1111):

Nu pot. am platit pe un vecin sa instaleze Windows 7 de pe CD-ul lui pe care nu il mai are, si am facut free upgrade la Windows(aveam licenta La Win 7 ca doar am platit)si am Win 10 dar nu pot sa dau Restore ca am sters Windows-ul vechi.