| bogdan722 a întrebat:

Sall tpu.am o problema teribila, i-am dat contul de metin2fun la cineva si mi-a schimbat parola va rog ajutati-ma

Răspuns Câştigător
| ELEMENT3110 a răspuns:

Dai de pe site sa iti schimbe parola si iti vine pe Email!

| bogdan722 explică (pentru ELEMENT3110):

Multumesc mult o sa icerc

| bogdan722 explică (pentru ELEMENT3110):

Se incarca greu siteu.trebuie sa dau am uitat parola?

| ELEMENT3110 a răspuns (pentru bogdan722):

Dai schimba parola!

| bogdan722 explică (pentru ELEMENT3110):

Dau schimba parola si nimic

| bogdan722 explică (pentru ELEMENT3110):

Dau schimba parola si nimic nu ma lasa si nu e vorba de windos ca am windous 7 nu stiu ce are

| ELEMENT3110 a răspuns (pentru bogdan722):

Pai daca ai dat inseamna ca ar fi trebuie sa iti vina noua parola pe email-ul pe care ai facut contul.(Uita-te pe spam sau la toate mesajele).

7 răspunsuri:
| ΛᄂΣX a răspuns:

Trebuie sa spui pa pa la cont. Nu mai ai ce face. Mi s-a intamplat