| anonim_4396 a întrebat:

am o problema va explic imediat dar mai intai sa zic ca dau Funda cine ma poate ajuta.
Eu am cs 1.6 si aveam openGL si am dat la setari D3D si acu imi apare imaginea neagra si un patarat cu rosu care scrie ceva acolo cu alb.Pot sa modific cu un program setarile fara sa intru in cs sau un program pentru placa video am windows xp HELP

1 răspuns:
| mafiachalenge a răspuns:

S-ar putea sa ai calculatorul slab pentru D3D altfel nu poti sa ii faci ceva din afara jocului incearca s-al stergi si sa il instalezi iar si dal inapoi in OpenGL