| VmarianoXXL a întrebat:

am o unitate 2Gb RAM HDD 80 am avut instalat windows 7 si de curand am vrut sal reimstalez iar acum cand il aprind mo se face ecranul albastru si se restarteaza chiar atunci cand ar trebui sa scrie #welcome# de ce imi face asa si ce trebiie sa ii fac?

2 răspunsuri:
| xWeasel a răspuns:

Incearca sa misti firele din unitate, daca poti sa le scoti sa le bagi la loc sau sa il cureti. Daca nu merge incearca sa bagi iar windowsul dar sa stergi cd-ul sa nu fie zgariat. Daca e plin de praf curata-l.

| VmarianoXXL explică:

Man...Uite cum sta treaba
La fel am patit si eu pe o unitate cu componente ca ale tale si placa video de 512 MB din auzite am inteles ca era de la placa video asa ca iti propun sa iti schimbi placa video... nu stiu sigur daca va merge pentru ca eu mi-am luat alt PC ......BAFTA!