| dragonballz a întrebat:

am postat un videoclip pe youtube si mi s-a dat un link si de fiecare data cand il accesez pot vedea clipul pe care l-am postat dar eu nu vreau asta eu vreau sa scriu numele clipului pe youtube si sa imi apara clipul dar nu imi apare clipul ce sa fac

1 răspuns:
| eXpreSSss a răspuns:

De obicei cand uploadezi un videoclip nou pe youtube trebuie sa astepti pana "isi face el de cap" ca sa fie recunoscut in baza lor de date... Sfat: Mai asteapta putin