| anonim_4396 a întrebat:

am si eu nevoie de un trade Hack il si cumpaar daca este nevoie dar mai intai sa ai faca testul!

1 răspuns:
| LuciWv a răspuns:

Nu exista asa ceva.Nici sa-l cumperi nici gratis, exista doar virusii si keyloggere care iti vor distruge pc-ul si vei ramane fara cont.
Nu te lasa prada unor copii de 10 ani care fac un trade hack il urca pe net si in 20 minute fura munca altora.
Nui mare lucru sa faci un keylogger sau sal plasezi intr-un pc, mai ales ca sunt multi naivi care vor lucruri pe degeaba si cad in plasa.