| claudiu123 a întrebat:

.. am si eu o intrebare si anume daca imi dati si mie exemple de jocuri vechi 2004-2007 jocurile copilariei nu panarame sau miniclipuri... ceva frumos de aventura big grin
Multumesc astept raspunsuri

Răspuns Câştigător
| megorgon a răspuns:

Half life, deer hunter 2005, jack jazz rabyt 2, revolt,-scuze dac sunt mai noi dar astea mi le amintesc ca le jucam eu

2 răspunsuri:
| Adbbmsh a răspuns:

Revolt-ul e cel mai fain din lista aia

| claudiu123 explică:

Mersi frumos daca mai stiti postati va rog din suflet big grin revolt am jukt la half life in retea is al 3-lea din oras deer hunder il stiu dar le incerk pe toate :X mersi