| Jupanu a întrebat:

, am si eu o nelamurire am descarcat clientu de la united mt2(foarte repede mi s-a descarcat de pe site, si foarte repede mi sa instalat) pe cand a inceput instalu la patch. merge foarteeee greuuu, dupa ce sting calculatorul sa plec afara sau sa ma culc, a doua zi dau sa intru pe metin si imi apare o eroare. Metin2United.exe - NET framework initialization Error.
Unable to find a version of the runtime to run this aplication ce dq e asta ca ma inerveaza deja de fiecare data cand vreau sa intru trebuie sa fac patchu si se instaleaza foartee greuuu!

Răspuns Câştigător
| SuntRomânDeTreabă a răspuns:

Nu se instaleaza greu astepti putin si o ia repede