| shhhs a întrebat:

Salut, cand incerc sa intru pe epical metin2 imi zice: epicalmetin2.exe - net framework initialization error
unable to find a version of the run time to run this aplication... ce sa fac sa mearga?
funda+vot. Apropo, am instalat framework...

4 răspunsuri:
| ksuper31 a răspuns:

Downloadeaza http://www.microsoft.com/en-us/download/details.aspx?id=17851 si instaleaza-l.Ai o versiune veche a framework-ului.

| shhhs explică (pentru ksuper31):

Nu, am framework 4... ma rog incerc si cu linkul tau, o sa iti spun daca merge.

| shhhs explică (pentru ksuper31):

Nu merge! Oricum avean instalata versiunea 4 si tot asta imi arata...

| Filip_Mariana_1972 a răspuns (pentru ksuper31):

Man mie imi scrie asta ma poti ajuta imi scrie Unable to find a version of the runtime to run this application. ce mai inseamna si asta?