| gigi4000 a întrebat:

Am si eu o problema, anume crash samp running Windows 8.1 Pro x64.Cand descarc gta-ul si instalez sampul in el ruleaza o data, dar cand sa intru din nou pe un server nu mai porneste, chiar daca dau restart la pc.Rulez in Run as administrator si diferite compatibilitati si apoi imi da crash. Daca revin la compatibilitatea Windows 8 sau o dezactivez porneste serverul, dar imi da crash la incarcare(ca in celelalte compatibilitati).Pls ajutati-ma pentru ca ma dispera aceasta problema.

2 răspunsuri:
| gigi4000 explică:

Ma rog, nu mai am nev, mi-am luat laptop nou si mergewinking

| AlexXD5 a răspuns:

Si eu am acceasi problema am win 8.1 pro x32 si chiar si pe mine care sunt amator ma inebuneste.