| AlexAndrei96 a întrebat:

Aam si eu o intrebare. Intru in SAMP (San Andreas Multi Player), aleg un server, se incarca cat se incarca si imi da crash? De ce? Am umblat si pe la compatibilitati si am ales Windows XP SP3. ce sa fac? sau poate e de la GTA San Andreas? Va rog, ajutati-ma. Funda. PS: dati-mi si mie un link cu un alt GTA, incerc totul. Adresa mea de Y! M >-- alexgame31

4 răspunsuri:
| FloRyN36 a răspuns:

E de la GTA incearca sa-l descarci unul de pe Romania Descarca.

| DenysMiu a răspuns:

Ca sa rezolvi aceasta problema :
1.Dai click dreapta
2.Compatibilitate
3.Bifezi "Programul se executa in modul compatibilitate pentru"
4.Si selectezi windowsul tau.
5. Sper ca te-am ajutat.

| AlexAndrei96 explică (pentru DenysMiu):

Pai eu am Windows 8. ce wind sa aleg? Ca pana acum mergea la perfectie.

| DenysMiu a răspuns (pentru AlexAndrei96):

Hmmmm.........nu stiu eu am windows 7 si nu ma cam pricept pe wind 8 asa ca bafta.Ce ti-am zis la primul raspuns a fost ce am stiut.Stiu ca asa i s-a intamplat si unui var de al meu si avea wind 7 si i-am facut asa si i-a mers Samp-ul(San Andresul). Bafta!