| AlexAndrei96 a întrebat:

Hei TPU. Aam si eu o intrebare. Intru in SAMP (San Andreas Multi Player), aleg un server, se incarca cat se incarca si imi da crash? De ce? Am umblat si pe la compatibilitati si am ales Windows XP SP3. ce sa fac? sau poate e de la GTA San Andreas? Va rog, ajutati-ma. Funda. PS: dati-mi si mie un link cu un alt GTA, incerc totul. Adresa mea de Y! M >-- alexgame31

2 răspunsuri:
| 1stResponder a răspuns:

Ai moduri instalate pe GTA? Daca da, dezinstaleaza jocul, sterge folderul Rockstar Games. Reinstaleaza jocul si SA:MP (asigura-te ca e versiunea 0.3x). Incearca! Astept sa-mi raspunzi daca ai rezolvat sau nu.

| AlexAndrei96 explică (pentru 1stResponder):

Nu am rezolvat sad nu am niciun mod. poti da add la alexgame31 pe Y! M? sa intri prin teamviewer la mine in pc?