| paduraru01 a întrebat:

am si eu o problema cu minecraft.aseara mi-a mers dar a doua zi dimineata am vrut sa intru in el si me-a aratat in mijlocul desktop-ului iconita aia cu minecraft care va apare si voua, se inchide si nu se intampla nimic.precizez ca am reinstalat minecraft sau java-ul dar tot asa imi face. urgent ma plictisesc enorm fara minecraft!sad

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Daca reinstalezi windowsul sigur va merge, dar pierzi informatii importante si trebuie sa le iei din loc odata instalat windowsul. Jocuri bune daca vrei incearca master rallye, half life 1, starcraft.

5 răspunsuri:
| iCappy a răspuns:

Daca nu merge sa il reinstalezi atunci joaca Metin sau Cs e muuuult mai fain ca Mynecraft

| paduraru01 explică (pentru iCappy):

Nu ma ajuti

| iCappy a răspuns (pentru paduraru01):

Soryy dar si mie mi s-a intamplat odata asta si nu mai puteam face nimic, asa m-am lasat eu de mynecraft si am inceput sa joc vreo 5 metine si 1 counter strike

| anonim_4396 a răspuns (pentru iCappy):

Tocmai ai zis ca porcaria aia de joc (Metin) e tare? straight face straight face straight face
Iti recomand sa te sinucizi straight face straight face straight face

| iCappy a răspuns (pentru anonim_4396):

Multumesc mult pentru acest sfatlaughing