| LeX28 a întrebat:

am si eu o problema dac ma poate ajuta cineva de curand mi-am luat levelul de pe luna februarie si am pprimit tomb raider under world si am vrut sa instalez intru dau instaleaza joc full apoi dau next apoi imi apare folderul unde vreau sa se instaleza pun folderul apoi dau next imi cere sa pun un nume la folder il las ala care e dau next apoi imi apare daca vreau sa fie iconita cu jocu si pe desktop dau next apoi cand sa se instaleze sa se incarce imi apare Please insert disc 1 and click ok.
if the file this disk can be found in a folder other that the one displayed below enter the correct path or click browse si ce fac acum vreau sa mentionez ca am incer cat sa-l instalez cu cd bagat in unitate ajutatim va rog dau funda

2 răspunsuri:
| truliluli a răspuns:

Cauta aici!
http://rprewards.com/? ref=EDgBzXg8

| Caaaaalin a răspuns:

Cauta un crack(NO-CD) sau poate nu s-a instalat cum trebuie.