| mariadaria111 a întrebat:

Deci am vrut sa-mi downloadez steam si cand am ajuns la faza cu folderele, am dat click pe next *inainte* ceea ce este si normal, si cand imi apare ca cica Folderul trebuie sa fie gol, sau ceva de genul asta. De cate ori il instalez face asa, si cand schimb folderul imi spune sa inchid steam ca sa se instaleze si cand dau pe ok imi da aceeasi chestie...
HELP DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
| N0xEterniS a răspuns:

Cand apare fereastra de instalare, click next, alege locatia si dupa apasa pe ''create new folder'' sau ''new folder'' si numeste-l steam.exe dupa apasa pe install sau instaleaza etc.
E din cauza la Parental Control sau ceva de genul.