| boomlike a întrebat:

Mi-am cumparat jocul Just Cause de la firma de reviste Level. problema este ca il instalez in c/program files/Just cause si la sfarsit cand trebuie sa se incarce imi apare asta please insert disk 1 and press ok.dar nu am 2 cd si naiba? si mai scrie if the files on this disk can be found in a folder other than the one displayed below enter the correct path an click browse ce e de facut am selectat si alt folder si tot asa imi apare? plizzzz funda plus vot si tot respectul meu din lume va rogdin inima sa ma ajutati...

1 răspuns:
| Sarius1994 a răspuns:

Trebuie crack-ul il ai tot acolo dai pe partitia F acolo unde ruleaza CD-DVD si dai click dreapta -open-si cauti pe acolo trebuie sa fie un folder cu cracku