| maximovidiu a întrebat:

Sall TPU
Am si eu o problema la jocul League Of Legends...nu inteleg faza cu masteriesul. adica. le aleg pe cont? sau cand aleg campionul.
Am observat ca pot sa fac mai multe pagini de masteries pe pagina 1 imi da cate puncte am din lv le consum pe toate.iar dupa fac si pagina 2 si iar imi da punctele cat am la lv...si salvez mai multe pagini.
Intrebarea mea este se i-au in considerare toate paginile in joc?
Sau trebuie sa le fac atunci cand joc cu un campion.
De exemplu eu joc cu ashe ce masteries mi-ar trebui si cate pagini?

1 răspuns:
| CM7YRE a răspuns:

Nu se iau in considerare toate. Cand joci si alegi campionul, iti alegi cu ce masteri-uri vrei sa joci jocul respectiv.