| Raluca2814994 a întrebat:

Buna, pentru cine cunoaste joc-ul League Of Legends si se pricepe la acest joc... imi puteti spune si mie ce parere aveti despre campionul Ashe?
M-am apucat si eu de jucat acest de 2 luni si imi place sa joc doar campionul Ashe... ce parerea aveti despre acest campion?

Răspuns Câştigător
| TheCrusader a răspuns:

Poti ajunge si diamond cu ea daca vrei, nu te opreste nimic. Trebuie sa castigi 3 meciuri, daca esti destul de bun poti sa dai skip la gold 5 si sa te bage direct in gold 4.

3 răspunsuri:
| TheCrusader a răspuns:

Puternica spre finalul jocului. Skilul ei sta in a sti cand sa incepi sa tragi cu q-ul si cand sa dai w. Daca o faci bine, nu mai scapa nimeni de tine (cu exceptia celor ce au abilitati de dash : zed, shen, fizz etc.) Totusi sunt in joc campioni mai puternici ca ea. Acum depinde de tine: vrei sa profiti de campionii favorizati de riot sau vrei sa joc numai ashe chiar si cand ar fi o idee proasta.

| Raluca2814994 explică (pentru TheCrusader):

Stiu ca, Ashe nu este in meta...dar cu ea am ajuns la promo gold 5, solo / duo, cate meciuri din cate trebui sa castig pentru a ajunge gold 5? raspunde te rog frumos si iti dau fundita :-D.

| Raluca2814994 explică (pentru TheCrusader):

M-A BAGAT GOLD 4 laughing ACUM SUNT IN PROMO PENTRU GOLD 3, stiu sa joc cu ea binisor, mai ales ca am si un support decent cu care ma joc...deci castigasem 2 meciuri si 2 pierdusem laughing dar al 3-lea l-am castigat cu succes si m-a bagat gold 4, acum am mai jucat cateva meciuri si sunt in promo pentru gold 3.
Multumesc pentru ajutor, primesti fundita, zi faina.

| TheCrusader a răspuns (pentru Raluca2814994):

Poti ajunge si diamond cu ea daca vrei, nu te opreste nimic. Trebuie sa castigi 3 meciuri, daca esti destul de bun poti sa dai skip la gold 5 si sa te bage direct in gold 4.