| PfloO a întrebat:

In legatura cu jocul LoL (League of Legends). Am cautat mult dar cum il fac pe Ashe ( cel simplu ) sa traga cu w ( Volley ) consecutiv sau de trei ori sau de cate ori trage el cu w ca nu inteleg ce ar trebui sa fac. Am vazut de multe ori stilul ala de vollley dar cum se face?

Răspuns Câştigător
| Matt24 a răspuns:

Ashe este o ea, volley este o abilitate care intra pe cooldown dupa ce o folosesti deci nu poti sa tragi 3 volleys unul dupa altul, trebuie sa astepti cateva secunde. Daca ai rune+masteries+items cu cooldown reduction poti scadea mult timpul de activare al abilitatii.Lasa un link sa ne arati exact la ce te referi.

| PfloO explică (pentru Matt24):

E simplu am vazut in multe videoclipuri si daca stii cum arata si imi zici ce trebuie eu cred ca stie exact. Este destul de simplu Ashe trage cu Volley-ul consecutiv de cateva ori nu mot exprima numarul.

1 răspuns: