| Cristi19991999 a întrebat:

am si eu problema.Mi-am facut chanel pe youtube de 2 sapt, chanel de gaming filmez cu action mirilis si imi apare sus la video constat numele la action mirilis, pentru a va lamuri uitati-va la videouri : https://www.youtube.com/watch?v=lPrxs_hYPvE DACA V-A PLACUT va rog sa dati un like&subcribe

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Auzi pe ce server joci? In plus filmeaza si tu cu bandicam dar nu poti filma mai mult de 10 min cu bandicam.Asa ca incearca sa faci videorile mai scurte.Ti se va vedea si de la bandicam putin in partea de sus a ecranului dar foarte mic iti va scrie Bandicam.com sau ceva asemanator dar nu are importanta multa lume filmeaza cu bandicam si nu ii deranjeaza scrisul acela. Sper ca te-am ajutat

| Cristi19991999 explică (pentru anonim_4396):

Nu vreau cu bandicam vreau cu action mirilis

| Cristi19991999 explică (pentru Cristi19991999):

Baga id de skype snooker.cristi sau mess snooker_cs