| LeX28 a întrebat:

am un iPhone 4 s si de ieri nu mai are semnal sia pierdut semnalul ce pot face?

Răspuns Câştigător
| ZeePinkStar a răspuns:

Buna happy ai incercat sa pui cartela in alt telefon? Daca nu ai problema de la cartela ii faci o resetare tu sau il duci la un gsm, daca e de la cartela o sa-ti dea alta cu acelasi nr happy

| LeX28 explică (pentru ZeePinkStar):

Iphonu meu e replica si am bagat cartela in alt tel si nu ii problema de la cartela si l-am si resetat si degeaba ce sa ii mai fac?

| ZeePinkStar a răspuns (pentru LeX28):

Daca e replica nu am nici o idee, in afara de un gsm, unde nici acolo nu stiu ce ii poate face
Nu ai schimbat ceva setari de retea? Daca nu merge cu reset, restart, alta cartela sincer nu am alte idei...

| LeX28 explică (pentru ZeePinkStar):

Ok mersi pentru ajutor sal

4 răspunsuri:
| ZeePinkStar a răspuns:

Bafta!:*