| Acatincai_Veniamin_Mario_1998 a întrebat:

SALL TPU

Am un laptop cu cs:go si imi merge perfect dar cate o data imi da crash sad am 32 bits. daca imi pun 64 bits imi va mai da crash?

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E aiurea să instalezi un program 64bit pe un calculator 32bit. Dacă nici la 32bit nu face față, evident că nu funcționează la mai mult.

Răspuns utilizator avertizat
| Skiller1997 a răspuns:

Nu,nu iti va mai da crash si incearca sa iti dai setarile mai mici la cs go.

Răspuns utilizator avertizat
| AlexKfBossAlex a răspuns:

Poate vrei sa spui ca ai setarile pe minimum si iti merge perfect. In primul rand, daca nu da crash la 32 de biti, cum ai vrea sa suporte 64? Tu chiar nu gandesti? Ori ai un laptop de prin 1900 toamna, ori problema e de la altceva. Ce procesor, ce placa video si cati rami ai alocati pentru cs:go?