| Shark08 a întrebat:

Am un laptop de 4 gb ram placa video nVIDIA geforce (1gb) procesor Intel core i7.Si totusi nu-mi merge Mortal Kombat X Minimum and Recommended RequirementsCPU:Intel Core i5-750, 2.67 GHz | AMD Phenom II X4 965, 3.4 GHzCPU Speed:InfoRAM:3 GBOS:64-bit: Vista, Win 7, Win 8Video Card:NVIDIA GeForce GTX 460 | AMD Radeon HD 5850Free Disk Space:36 GBDaca poate sa-mi spuna cineva dc nu merge

7 răspunsuri:
| Ronnix a răspuns:

Cum adica nu-ti merge? Specifica si eroarea ce-ti apare la rularea jocului.

| Shark08 explică (pentru Ronnix):

Scuze ca nu am specificat mai sus! Jocul ruleaza dar merge in reluare

| EnvyU a răspuns (pentru Shark08):

Pai inseamna ca ai placa video naspa, nu ai specificat ce placa video ai. Ai nevoie de cum zice si mai sus cel putin gtx 460 care e destul de veche dar puternica.

| Ronnix a răspuns (pentru Shark08):

Cerintele minime (jocul porneste, dar are lag): Intel Core i5-750, 2.67 GHz; 3 GB RAM; NVIDIA GeForce GTX 460Cerintele recomandate (jocul ruleaza fara lag): Intel Core i7-3770, 3.4 GHz; 8 GB RAM; NVIDIA GeForce GTX 660 (2 GB)Te-ai prins?

| Shark08 explică (pentru EnvyU):

Placa mea video este :geforce gt 710m

| KodrutZ a răspuns (pentru Shark08):

Ha. Ha ha ha! Pacat de i7...

| EnvyU a răspuns (pentru Shark08):

Pai daca ziceai din prima ca e laptop....nu o sa poti juca mortal kombat X fara lag pe laptopu ala, nu e de gaming.