| Vidacu69 a întrebat:

Sall Tpu.Am venit cu o noua intrebare. Ce ziceti, daca imi downloadez jocu' Day Z mi se va misca bine cu componentele acestea?
Procesoor:Amd Sempron(tm) Processor LE-1250, MMX, 3DNow,~2.2ghz

Ram:894 (ii aveam de 3gb dar mi sau ars)

Placa Video:512 NVIDIA GeForce6150SE (cred ca asta e placa video numai stiu sigur big grin)
Sa imi lasati parerea voastra si sa imi spuneti ce este cel mai praf din acestea...

3 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Toate sint pulbere. Day-Z cere specificatii MINIME cu mult peste ce ai tu - procesor dual core, 1 GB ram, placa video dedicata decenta (a ta e o integrata jalnica de prin 2006).

| Vidacu69 explică (pentru KodrutZ):

Bun vad ca este jalnica... oricum tata a spus ca vine maine cu o alta unitate noua si am sa va intreb din nou ce ar fi bunwinking. Daca nici aceea nu o sa fie prea grozava voi cauta o unitate "BUNA" si vad eu cand pot sa o cumpar happy. Multumesc de raspunsuri.Sincer nu prea stiu cui sa ii dau funda dar vad eu maine laughing