| Sebastian_Tudo_1997 a întrebat:

am si eu o mare problema sa pot spun.
Joc metin2.ro si mai multe metinuri private, eh. orice metin2 as juca mi se misca in slow motion, gen cand trag de mouse stanga sau dreapta sa ma pot uita in anumita parte se vede intarziat peste 1-2 secunde.

Componentele pc-ului meu :
-1GB de rami
-, Procesor AMD Sempron(tm) Processor 3000+, MMX, 3DNow,~1. 8GHz
-Placa video ATI RADEON 9550 de 256 MB\
-Windows XP Service Pack 3

Pe unitatea cea veche cu componente mult mai slabe nu se misca asa.

Va rog foarte mult ajutati-ma cu niste raspunsuri bune, va rog sa scap de aceasta problema va rog mult, apreciez fiecare raspuns.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut! O placă video destul de slăbuță. Ești cam la limită cu toate componentele, ca să meargă ok trebuia să depășești cerințele de sistem recomandate. Dezactivează anti-virusul în timp ce joci.

| Sebastian_Tudo_1997 explică (pentru anonim_4396):

Nici nu am antivirus, nu folosesc..tot ce vreau e sa nu mai mearga gen slow motion ca asa pe el nu am lag nu mi se intrerupe nu mi se blocheaza merge gen cum as fi pe ro ch1 doar ca are tendinta pe toate mapele in afara de map 1 sa se miste slow motion, asta nu inteleg de ce.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Sebastian_Tudo_1997):

Pe ch 1 sunt multi playeri, asta provoaca lag. Cat despre celelalte mape, acolo ar fi trebuit sa se miste excelent. Incearca sa reinstalezi jocul.