| RaTaTU a întrebat:

am windows 7-32 bit 4 GB RAM procesor2.93 GHZ si am instala Star wars empire at war forces of corruption dar cand intru in el ma scoate si imi zice Program has stopped working... Daca ma puteti ajuta va rog dau funda.

4 răspunsuri:
| denyemy a răspuns:

Problema e jocul nu calculatorul. Il dezintalezi si il reinstalezi, si daca face tot asa inseamna ca e kitul cu probleme, si trebuie sa il iei din alta parte.

| RaTaTU explică (pentru denyemy):

Tocmai fac asta si eu m-am gandit la chestia asta dar problema e ca am downloadat star wars empire at war gold patch iar ala normal a mers si asta nu...

| RaTaTU explică (pentru denyemy):

Am incercat dar tot nu a mers...

| Anonimus247nmn13 a răspuns:

Spune-mi si mie de unde tiai descarcat star wars empire at war