| MikiMIHAI1324 a întrebat:

Sall TPU, as dori si eu o lista de jocuri pentru un pc slab mai ales pentru urmatoarele detalii ale pc-ul meu(din pacate e destul de slab):

Intel(R) Core(TM)2 CPU 4400 @ 2. 00GHz

Cpu speed : 2.0 GHz

Ram : 3.6 GB

Os : windows 7

Video card : Intel(R) 946GZ Express Chipset Family

Pixel Shader version : 2.0

Dedicated Video RAM : 64 mb

Sound card : High Definition Audio Device

Răspuns Câştigător
| Hazer a răspuns:

Cs 1.6, Metin2, GTA San Andreas / Vice City, Call Of Duty 1 / 2, Left 4 Dead ( Nu stiu exact daca merge ), CrossFire, Quake, Doom, Urban Terror, Max Payne 1, Hitman Silent Asassin, Minecraft. Cam atata, BAFTA!
PS: Iti sugerez sa iti cumperi o placa video noua!

3 răspunsuri:
| MikiMIHAI1324 explică:

Merge left 4 dead dar de ce?

| sergiustephan a răspuns:

PC-ul tau nu are o placa dedicata asa ca te poti juca toate jocurile pana in 2006-2007 cum ar fi MP 2, BTF 2, GTA VC, CoD 2 etc.