| rateu a întrebat:

As vrea sa cumpar un router wireless sa am in casa, dar imi poate afecta viteza la net pe calculator? Sa imi scada viteza de la 9Mb/s la 6-7?

2 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Nu-ti va afecta viteza de downloand respectiv viteza de upload daca cu device-ul respectiv care te conectezi la router are semnalul full fie ca vorbim de laptop, tableta, pc, etc.

Bft!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu iti va afecta deloc viteza de download pe calculator. Mie routerul wireless imi pastreaza viteza cu care downloadez. Poti verifica la un prieten asta sa fii sigur.

O zi placuta iti doresc happy