| codrutz0000 a întrebat:

as vrea sa stiu : Daca merge crysys 3, farcry 3, battlefield 3, 4 assasin's creed revelation, 3, 4... ( jocuri mai noi pe urm cerinte ):
-Procesor : Intel 2, 5ghz 2 cpu
-Placa video: Saphaire radeon 7750 1dgb ddr5
- 4 gb ram
-win 7 64 bit
Si as vrea sa stiu settari si fps la League OF LEGENDS
Multumesc

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da oa sa iti mearga la un low medium din cauza procesorului. Daca ai lua un i5 ar merge la medium datorita placii video. Iar la league of legelends ai setari maxime si 50 de fps sau mai mult

| anonimguy3 a răspuns:

Nu-ti vor merge cu proccesorul ala slab de 2, 5 Ghz iti recomand un i3 si iti vor merge pe medium to hight setarile.
Si la LOL dc *** mea ai intrebat asa ceva ala e un jaf de joc la capitolul setari.

| IoanieCriminalul a răspuns:

Da o sa-ti mearga