| Peiciu a întrebat:

As vrea sa stiu si eu warcraft 3 the frozen throne si dota sunt unul acelasi? Daca nu care e mai tare ma refer la grafica,personaje,servare, harti? Imi spuneti si dau FUNDA big grin

5 răspunsuri:
| AgathaRo a răspuns:

Warcraft3 este un joc iar dota este o harta. Desigur a aparut si un joc numit Dota dar in principiu e cam tot aia.

| Onlyshadowsinmylife a răspuns (pentru AgathaRo):

Warcraft 3 imi place mai mult, adica personaje, compania, serverele etc.

| Peiciu explică (pentru Onlyshadowsinmylife):

Ce warcraft te joci W3 reing of chaos Sau W3 the frozent throne?

| Onlyshadowsinmylife a răspuns (pentru Peiciu):

Le am pe ambele, dar in WC 3 Reing of chaos am terminat toate companiile!

| Peiciu explică:

Imi dai si mie site De pe care ai loat W3 FFROZEN THRONE?