| aLexG1 a întrebat:

as vrea sa va intreb ceva legat de lol la meciurile ranked solo/duo.Acolo se joaca 1v1 sau 2v2? si se joaca doar rift sau mai merge si altceva mersi dau funda; D

Răspuns Câştigător
| RocKzZ a răspuns:

Salut. Ca sa fiu mai explicit se joaca 5v5. De ce solo/duo? Pentru ca solo = doar tu singur iar duo = poti juca cu inca un prieten. Asta inseamna solo/duo. E tot 5v5 dar nu poti sa inviti mai mult de un prieten de aia se spune duo. Se joaca doar rift. Funda?

1 răspuns:
| KeNNT3D a răspuns:

Salut,se joaca 5v5 doar pe rift, pe aia cu 3v3 doar cu echipe ranked,/. daca mai ai intrebari imi zici.