| gesolnifico a întrebat:

as vrea si eu niste jocuri western ceva pentru pc nu stiu ceva gen gta mafia, goodfather nu stiu.
plizz helpcrying

Răspuns Câştigător
| CaroliFlorin a răspuns:

Uite niste jocuri: Mafia 2, Spiderman Web Of Shadows, Spiderman The Shattered Dimensions, Serious Sam 2, Batman Arkham Asilum (o sa apara si Arkham City si o sa fie si mai misto), Mortal Kombat vs. DC Universe, Metin2 si Dekaron (sunt jocuri Multiplayer), Spiderman The Edge Of Time (trebuie sa apara), Naruto Ultimate Ninja Storm 1 si 2 etc. Funda?

1 răspuns:
| Raduhh a răspuns:

Poti incerca War Craft sau Metin2 sunt de strategie/rpg mie imi plac funda?