| XeVoNY a întrebat:

Sall TpU! Aseara, ma jucam minecraft, si imi mergea bine nu avea nicio problema, si azi cand am intrat, am dat launch si: Java Virtual Machine Error: Could Not Create the Java Virtual Machine. Error: A fatal exception has occur red. Program will exit. Intr-o ora am instalat peste 5 - 6 versiuni de java si am dezinstalat si tot asa apare.

Răspuns Câştigător
| Emrys07 a răspuns:

Sall, incearca versiunea asta de java http://fastupload.ro/45457d58fc5edfeb1f1efdef8cedb2f7.html si mie mi s-a intamplat asa si acum imi merge, funda?

| XeVoNY explică (pentru Emrys07):

Acum imi zice This application requires a Java Runtime Environment...

| XeVoNY explică (pentru Emrys07):

Nu merge, tot asa apare dar iti dau funda pentru ca ai incercat sa ma ajuti.

3 răspunsuri:
| XeVoNY explică:

Gata ma eu am rezolvat, C:/Documents and Settings:/. minecraft:/bin:/Minecr~1 STERS