| ali17 a întrebat:

Sall TPU, atunci cand apesi pe h si iti arata acel meniu, cum faci sa pui mai multe lucruri in el? Trebuie program? Dau fundita

2 răspunsuri:
| Zangetsu a răspuns:

Trebuie sa editezi commandmenu.txt din folderul cstrike, sau poti sa-l editezi cu programul asta http://games.brothersoft.com/cs-1.6-commandmenu-editor.html, sau sa cauti pe net counter-strike custom commandmenu

| IncorrectUsername a răspuns:

Nu,nu trebuie nici un program dar depinde de cs.Succes si Bafta La Fraguri!