| GameMaster23 a întrebat:

Sall, cand faci poze apesi pe "print screen" si apoi trebuie sa te duci in paint sa dai paste, dar cum faci asta fara sa mai de duci in paint... adica ma refer cand ai apasat pe o tasta sa se salveze automat poza? Exista vreun program sau ceva de genu asta?
Dau funda + 2vot 1!

2 răspunsuri:
| AAAdelin a răspuns:

Iata niste combinatii de taste care s-ar putea sa-ti fie de folos la ce ai tu!
a salva (se foloseste la cele mai multe programe, aproape a toate )=Ctrl+S
pentru a printa =Ctrl+P
Pt a selecta tot (se foloseste mai mult la texte )=Ctrl+A
pentru a copia=Ctrl+C
pentru a lipi=Ctrl+V
Sper ca ti-am fost de folos

| ?it?pit? a răspuns:

Nu cred si mi se pare mai sigur sa te duci in paint sau folosesti FRAPS