| IonutBogdan98 a întrebat:

Auziti imi tot da o eroare pe m2pl cu "?" imi da mai mereu si nu stiu cum sa o rezolv ma puteti ajuta?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Reinstaleaza aplicatia. Vezi ca ai o librarie defecta (fisiere cu extensia dll).
Scoate pachetele de codecuri instalate dupa aplicatie, asta daca ai asa ceva. AA, inca ceva, da o scanare ca sigur ai un virus sau malware, spyware. Noroc bun.

| IonutBogdan98 explică (pentru anonim_4396):

Pai sunt sigur ca am un virus, dar asta ar putea afecta hack-ul sa nu mearga?

| anonim_4396 a răspuns (pentru IonutBogdan98):

Sanse sunt sa fie chiar hack-ul virusat. A se deosebi de fals pozitiv pe care-l da antivirusul la crack-uri si hack-uri. Da, poate afecta hack-ul sa mearga.