| AditaaF a întrebat:

Sall TPU, Aveti ceva ponturi de facut gems gratis pe throne rush? Am incercat cu android pe pc(instalez si rulez diverse aplicatii si primesc 2-10 gems) dar nu a mers aparea negru cand incarcam jocul... Tableta am spart-o(deci nu pot sa fac asta direct de pe ea)...De bagat bani nicio sansa laughing.Dau funda happy

Răspuns Câştigător
| Diesel4motion a răspuns:

Salutare, nu sunt astfel de chestii pentru jocurile de pe facebook! Lupta cinstit!

1 răspuns:
| mdLeon a răspuns:

Ai putea sa-l instalezi pe tableta sau pe tel iar atunci cand termini intri in el iar dupa ce intri. in dreapta in colt iti arata o imagine cu facebook si dai pe ea. iar dupa aceea logheazate pe fb si o sa ai 50 gems