| NeBuNaTiCuL12 a întrebat:

azi am instalat jocul Ed Edd n Eddy The Mis Edventures si am facut tot ce trebuia dar cand vreau sa intru in joc imi da eroarea asta: System hardware is incompatible with minimum requirements si mai zice unkown error apoi imi da eroarea cu don t send. mentionez ca am cerintele necesare: 512 mb ram placa video de 128. cel mai bun raspuns are funda

3 răspunsuri:
| xgamerz a răspuns:

Cerinte de Sistem:
Windows 2000/XP
CPU: 1 GHz Pentium III
RAM: 256MB
Video: GeForce3
DirectX 9.0c (supplied on CD)
Video Card requires a minimum of 64MB RAM
Sound: DirectX 9.0c Compliant Sound Card
HDD: 3 GB

Trebuie sa iti faci un update la DirectX, intra pe link-ul:
http://www.microsoft.com/en-us/download/details.aspx?id=35
Si este foarte important sa faci update la driver-ul Video de la placa ta Video.
Bafta;)

| NeBuNaTiCuL12 explică (pentru xgamerz):

Cum fac update la directX?

| xgamerz a răspuns (pentru NeBuNaTiCuL12):

Click pe: http://www.microsoft.com/en-us/download/details.aspx?id=35
Apoi click jos de tot pe butonul portocaliu: No thanks and continue
Pe urma iti apare fisierul, sai save, apoi il descarca, dupa ce s-a descarcat, il pornesti, dublu-click pe: dxwebsetup.exe, apare fereastra cu DirectX, bifezi: I accept the agreement, click pe NEXT..NEXT..si finish...gata!