| PufuLeTz1 a întrebat:

Cand intru pe euro truck simulator 2 imi apare niste culori pe ecran si nu pot nici sa conduc. Astept cat mai multe raspunsuri si cat mai repede va rog Funda!

Răspuns Câştigător
| andyeyes99 a răspuns:

Posibil placa video sa fie de vina. Fiind vara se incinge mai ales ca euro truck simulator 2 nu e joc prea optimizat, iar pentru a il rula decent iti trebuie o racheta de pc. Culorile de pe ecran s-ar putea sa fie artefacte datorate supraincalzirii si de aceea ingheata si jocul. Ar trebui sa cureti calculatorul sa schimbi pasta termoconductoare de la placa video si procesor. Exista si posibilitatea sa nu ai un calculator destul de performant pentru acel joc. Sper ca te-am ajutat.

| PufuLeTz1 explică (pentru andyeyes99):

S-ar putea sa ai dreptate vedem ce raspunsuri mai primesc si vedem dupa oke.

1 răspuns: