| xDavidxX a întrebat:

Care are un server de metin2 si ma poate pune si pe mine gm va rog mult. Daca puteti imi scrieti aici numele serverului si id` ul de mess multumesc :* dau funda!

3 răspunsuri:
| xDavidxX explică:

Il cunosc pe adminu serverului!

| TeOLica a răspuns (pentru xDavidxX):

Pai daca te intereseaza vino al noi in comunitate si poate vei primi si un rank calumea daca esti activ.

| xDavidxX explică (pentru TeOLica):

Pai oricum inca nu e deschid serveru. si trebuie bani si oricum abia 3 dintre pirteni mei joaca metin deci nu pot aduce multi playeri deci. straight face