| PiszyMich a întrebat:

Care este cel mai tare Metin2 Privat Server Roman sau Englez NU Hammer sau Tim sau United altceva Ca sa ma dea de la lvl mai mare de la 30 in sus sau sa merg la una si sa ma creasca ca la TDL! Dau Funda! Plzz!

184 răspunsuri:
| gesi11 a răspuns:

Europe mt2 e cel mai tare metin2 pvp romanesc si te da lv 44 si in jumatate de ora te faci lv 99 si lv maixim e 150 arme la magazim pana in lv 92 si ti le poti pune la lv 44 si armuri pana in lv 90 big grin funda va rog

| gesi11 a răspuns:

Pai cel mai bun metin2 ar fi la care sa te deie lv 44 europe mt2! Funda va rog

| gabismecherul10 a răspuns (pentru gesi11):

Malaughingse numeste european
nu ''europe''

| gabismecherul10 a răspuns:

Uite aici http://emt2.zapto.org/ sau
http://metin2legends.no-ip.biz/index.php acest metin.E super.Te duci la unu de langa magazinul general si te creste, te poti transforma si iti da si bani.Pe acolo este si un creator de arme si armuri
pui armura pe el sau arma si el tio evolueza;;)Sper ca iti va placea simi vei da funda;;)

| AbcDaBcDe a răspuns:

Ba cel mai tare mt2 e metin yoneis da e cam greu de gasit situ da e bine ca il am uitel www.metinyoneis.com

| gesi11 a răspuns (pentru gabismecherul10):

Se numeste europe ca sunt mai mult europeanuri

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca LightMt2, te da lvl 30 si iei lvl 99, armele le iei din magazin, la fel si armurile etc...E usor de facut cont si
de descarcat.E distractiv.
Site:www.lightmetin2.ro
IP:server.lightmetin2.ro
Funda?

| bobbybun a răspuns:

[url=http://metin.tdlgaming.com/......aimutelor/ iti da lvl 88 direct for fan

| george19812 a răspuns:

Ma cel mai tare metin2 privat roman sau englez este iconita cu uninstal! Funda?

Răspuns utilizator avertizat
| georgiana777 a răspuns:

Cel mai tare metin este cu siguranta metin2 light ai lv 90 ai 1.000.000.000yang ai toate armurile de la lv 1 pana la 70 si toate armurile de la 90 in sus si bineanteles ca si toate armele sper sa-ti placa

| Dragos_Tirdea_1989 a răspuns:

Poti incerka MooN mt2!

| robert1232312 a răspuns (pentru AbcDaBcDe):

Esti cel mai tare daca puneam eu intrebarea sigur aveai funda de la mine

| shakeYourBootyFTW a răspuns (pentru gabismecherul10):

European se numeste

| shakeYourBootyFTW a răspuns (pentru Resident0):

Retardat esti nu vb asa

| catalinionut95 a răspuns:

Sincer incearca anticmt2 pana la ce comentarii si sieturi am vazut; a astia e mai bun decat toate anticmt2

| pitbull89 a răspuns (pentru AbcDaBcDe):

Mane cum downloadez yoneisu

| XxFiNuTzUxX a răspuns:

Cel mai tare e mt2 dimmem a fost deshis pe 22.07. 2012 uite site-ul http://www.dimmen.x-hlds.com/Site/index.php?s=players

| Fly2Sky a răspuns:

Da este european mt2 ea siteul European Metin2 - Server Privat Romanesc PvP

| ScR1M a răspuns:

...Daca vrei lunaris..metin2 epical. metin2 united...

| Gabura a răspuns:

Metin2DT.
gm foarte buni care daca le ceri iteme iti dau. dar nu fa abuz
site : metin2dt.zapto.org

| Laur4u a răspuns:

Salut, incearca HARDCORE-RELOADED(german) Celestial-World(german); Lunaris-Online(Roman) toate 3 lv max 255

| superman256 a răspuns:

Pai poti incerca Hammer mt 2 Rate 1000% Armuri +9 pana la lv de la 1 pana la125 Sau poti incerca Metin2light e misto rate 1000% etc.

| LucaMatei a răspuns:

Metin2 Calipso este un server foarte reusit ti-l recomand cu cea mai mare incredere...Lv maxim este 99.GM prietenosi. Eventuri calumea des...
Inceraca nu vei regreta! www.metin2calipso.com

| Distrugator a răspuns:

Asta e ce-l mai tare :)http://www.advance2metin.com/
uite si ceva care sa te convinga:
http://www.youtube.com/watch?v=68W0gPlkMjo&feature=youtu.be

| Y0TheBest a răspuns:

Cel mai tare metin2 este hammer

| Y0TheBest a răspuns (pentru anonim_4396):

Cel mai praf mt2 light