| PiszyMich a întrebat:

Care este cel mai tare Metin2 Privat Server Roman sau Englez NU Hammer sau Tim sau United altceva Ca sa ma dea de la lvl mai mare de la 30 in sus sau sa merg la una si sa ma creasca ca la TDL! Dau Funda! Plzz!

184 răspunsuri:
| Oprescu_Andrei_1997 a răspuns:

Metin2Drak sau Metin2x

| k1d00 a răspuns:

Baieti eu am o problema pe metin2 earth.
intru in el si dupa 2 3 sec spune detected hacking. Ma puteti ajuta

| DjRadu a răspuns:

Metin2United,Metin2advaced,Metin2oradea

| donateli a răspuns (pentru DjRadu):

Metin2advanced e cel mai praf

| Mario_4375 a răspuns:

Ia-l pe asta e tare metin2 playworld3 XDXDX

| Catalin_Stefan_1997 a răspuns:

Http://goo.gl/wCtH9 l-am cautat 2 luni si acum nu ma bate nimeni frate si nici nu se veede ca il folosesc

| Dobrovan_Mark_1996 a răspuns:

Server Status: ONLINE!
MC / IP: serverul contine client propriu!
Timp Online: Non-Stop [24/24]

Forum: skymetin2.ro
Site: www. skymetin2.ro
Client & Luncher: skymetin2.ro

Buguri rezolvate: toate!
Regat recomandat: Blue, Red, Yellow

SERVER PVM CLASIC!
Catacombe functionale cu 6 etaje
Camera dragonului functionala
Camera regelui paianjen functionala
Costumul de sisteme functional
Mounturile sunt perfect functionale
Elixirele functionale
Sistemul de energie functional
Arena WAR este functionabila
Level maxim este 105
Serverul este tradus in engleza 100%
Intrebariile OX sunt schimbate
2 mape noi implementate ( si vor mai fi )
Multe iteme noi implementate, printre care si armele si armurile BETA
Clientul foloseste un client personalizat 100%
Bonusurile sunt fixe si clasice in mare parte
Nu exista bonusuri 6/7, Nu exista modati pe server garantat 100%
Avem o echipa prietenoasa care va raspunde la toate intrebarile voastre
Runuri zi de zi in camera de cristal la dragon unde puteti gasi casti de 60, Dragon Scales, Dragon Clow si multe altele.
Peste 10 event-uri ( ziua copilului, ziua indragostitilor, moonlight, event pascal, event pescar si multe altele )

Caracombele Diavolului

Camera de Cristal

Spider Doungeon 3

Rate Saptamana
Sansa de Experienta: 200%
Sansa de Yang: 50%
Sansa de Yang x10: 50%
Sansa de Obiecte: 200%

Rate Weekend
Sansa de Experienta: 250%
Sansa de Yang: 70%
Sansa de Yang x10: 70%
Sansa de Obiecte: 250%

Fierar: Variaza intre 100% --> 50% in functie de + ( pana la +4 sansa este de 100%, dupa scade din 10% in 10%)

Max PV: +2500
INT: +12
STR: +12
DEX: +12
VIT: +12
Sansa la lovitura critica: 10%
Sansa la lovitura patrunzatoare: 10%
Rezistenta magie: 15%
Rezistenta fulger: 15%
Rezistenta foc: 15%
Rezistenta vant: 15%
Aparare Sabie: 15%
Aparare Doua Maini: 15%
Aparare Evantai: 15%
Aparare Clopot: 15%
Aparare Pumnal: 15%
Aparare Sageti: 15%
Tare impotriva Semi-Oamenilor: 10%
Tare impotriva Diavolului: 20%
Tare impotriva Vampirilor: 20%
Tare impotriva Orcilor: 20%

| Dragos_Tirdea_1989 a răspuns:

Poti incerka MooN mt2!

| XalexicX a răspuns:

Incerca metin2 timi este superrr tare...

| Tripon_David_1994 a răspuns:

Light metin2 te da de la lv 90 si te cresti foarte repede

| cristano22 a răspuns:

Se numeste europe si nu este cel mei tare

| Soreanu_Stefano_1992 a răspuns:

MondialMt2 te da lvl 15 de la inceput daca te duci sa dai o chestie la depozit, faci lvl 75 foarte repede in circa o jumate de ora si la magazine sunt arme si armuri de lvl 65 de vanzare.
Siteul este http://royal.mondialmt2.com/

| costinz a răspuns:

Metin 2 gx nu te da de la lv 30 da e super

| AndreiBogdan97 a răspuns:

Cel mai Frumos server de metin 2 Pvm-Pvp jucat de mine pana acum este Metin2Max!
Site: metin2max.info
Va asteptam cu drag!

| mariusica389 a răspuns:

Cine stie cum sa imi iau mt2 european? ca am cont dar nu stiu sa il downlodez

| YulYtZzU a răspuns:

Joaca-te 4yours e server roman e misto uite site http://4yoursmt2.ro/sv1/ Fundaa! te rog

| Cochior_Paul_1999 a răspuns:

Http://metin2.nstriker.com/ asta e cel mai tare server de metin

| Mihai_Marancea_1994 a răspuns:

Si cel mai slab metin este infern... am ajuns sa bat Gm fara coduri sau altceva si mi-a luat contul!

| Leuca_Vlad_1995 a răspuns:

Sall care stiti un metin 2 fain PVM-PVP cu arme armuri faine buzz la id meu leuca_adidas257 va astept cu oferte!

| Mungiu_Ionut_1993 a răspuns:

Http://www.metin2rk.com/ Cel mai tare sv de metin2 deschis vreodata in Romania sper sa va placa uitati-va aici http://4metin.ro/......50073.html

| Varteniuc_Andrei_1995 a răspuns:

Metin2sparta. rata 800%..lv max 250. arme si armuri 2010-2014..srv e deschis de 3 zile. site:metin2sparta.in te ast

| Valentin_Lupastean_1986 a răspuns:

BriliantsMT2 E cel mai tare lvl max 250 evoluti noi ratele 1000 fara 6/7 sau modati http://brilliantsmt2.in/

| Oprean_Adrian_1997 a răspuns:

[11:08 PM] AdyOpReaN:

| superman256 a răspuns:

Pai poti incerca Hammer mt 2 Rate 1000% Armuri +9 pana la lv de la 1 pana la125 Sau poti incerca Metin2light e misto rate 1000% etc.

| roanul a răspuns:

Www.hotstylemt2.ro...cel mai tare server de metin2...merita jucat..va asteptam pe toti:X

| boggie a răspuns:

http://www.metin2real.com/ Intrati si voi este un joc foarte frumos si placut! Fara Modati fara bonus 6/7 itm evoluate 2013 [GM] prietenosi event zilnic

| neverdiee a răspuns:

Http://metin2watf.com/ incearca serveru asta ii foarte fain ii pvm-pvp si implementata armura si arma beta lv maxim 127 bafta poimaine cel mai probabil ii gata :)

| Stancu_Marius_1987 a răspuns:

Incearca metin2. tenerife sa-mi spui cum ti se pare