| HaLuCiNoGeN22 a întrebat:

Care este jocul cu cei mai nulti playueri si cel mai jrumos Matin2 sau 4story FUNDA :d

6 răspunsuri:
| Joannaa a răspuns:

Buna,eu una cred ca metin2 mai ales privatewinking

| Richard_7459 a răspuns:

Metinul clar e mai misto. la 4 story cam nasol. o replica dupa wow e aia;

| EzioAuditoreDaFirenze a răspuns:

4story clar la grafica la tot. a si la 4story privat este 4story eg sau 4story global

| Jezzo a răspuns:

Sunt mai multi playeri pe metin dar pentru oameni inteligeni recomand 4story. Deoarece, care metinar imi poate spune ce e ala NPC

| qpDarkD a răspuns:

Am juc amandoa dar 4 story nu mia plac deci votul me metin2

| carol_4462 a răspuns:

Amandoua! dar metin2 e super are o gramada de playeuri dar incearca metin privart! Sper ca team putut ajuta